نظــــــــر مـــــردم
ë یک شهروند تهرانی: همسر من به دلیل تصادف در بیمارستان... بستری بود و پس از ترخیص، تلفنی با نماینده پزشکی قانونی در بیمارستان مذکور تماس گرفتم. با بد اخلاقی معترض شد که چرا تلفنی تماس گرفتم و وقت ندارد پاسخگو باشد. وقتی گفتم بیمارم در فلان بیمارستان خصوصی بستری بوده است با خوشرویی حدود 10 دقیقه پاسخگو بود. ابتدا فکر کرد بیمارم در بیمارستان دولتی بستری بوده و آن برخورد بد را کرد. آیا واقعاً کسی که پول ندارد، حق حیات ندارد؟
ë قطع یارانه و تعلق نیافتن سبد کالا/ یک شهروند از رفسنجان: راننده مسافربر شخصی هستم و 2 جوان بیکار در منزل دارم، یارانه‌ام را قطع کرده‌اند و سبد کالا هم به من پرداخت نکردند. اگر دارایی یا درآمدی دارم به من اعلام کنند که خودم هم اطلاع ‌پیدا کنم. از مسئولان درخواست دارم پاسخگو باشند.
ë تأخیر در پرداخت هزینه‌های درمانی بیمه آتیه سازان حافظ/ آقای بخشی: بازنشسته آموزش و پرورش هستم. ما سه نوع بیمه پرداخت می‌کنیم که شامل بیمه پایه، تکمیلی و اکمل‌ است که متأسفانه هزینه‌های درمانی و پزشکی انجام شده توسط بیمه سلامت آتیه‌سازان حافظ با تأخیر 2 الی 3 ماهه پرداخت می‌شود و هزینه دارو هم اصلاً پرداخت نمی‌شود. از مسئولان مربوطه درخواست رسیدگی و پاسخگویی در این خصوص را داریم.
ë طرح طوبی در روستاهای استان کرمانشاه/ آقای خسروی: می‌خواستم به‌ وزیر محترم جهاد کشاورزی بگویم که واگذاری زمین‌های کشاورزی دیم در روستاها که به‌عنوان طرح طوبی به اشخاصی واگذار می‌شود نه تنها مشکل را حل نمی‌کند، بلکه موجب از بین‌ رفتن مراتع به‌ علت چرای دام‌ها می‌شود که موجبات نارضایتی عموم را فراهم می‌کند. لطفاً با کارشناسی اصولی در این طرح تجدیدنظر شود.
ë درخواست اجرای یک بخشنامه در نیروهای مسلح/ یحیی فلاورزی از خرم‌آباد: بخشنامه‌ای به نیروهای مسلح ابلاغ شده، مبنی بر اینکه به افرادی که در زمان جنگ دوران خدمت خود را در جبهه‌ها سپری کرده‌اند 5‌ درصد جانبازی اعطا می‌شود ولی اینجانب که در آن دوران در ژاندارمری خدمت می‌کردم که به نیروی انتظامی مراجعه کردم آنها اعلام کردند که این بخشنامه شامل شما نمی‌شود. از مسئولان مربوطه درخواست پیگیری و اطلاع‌رسانی در این خصوص را دارم.
ë بلاتکلیفی تعاونی مسکن برق تهران/ محمود صدیقی: عضو تعاونی مسکن برق تهران هستم، 25 هزار نفر عضو این تعاونی هستند که مدت 25 سال پول پرداخت کرده‌اند و با گذشت این همه سال بلاتکلیف هستند و هیچ اقدامی صورت نگرفته. مسئولان فکری به‌ حال ما کنند.

آدرس مطلب http://www.iran-newspaper.com/newspaper/page/7006/1/502397/0
ارسال دیدگاه
  • ضمن تشکر از بیان دیدگاه خود به اطلاع شما رسانده می شود که دیدگاه شما پس از تایید نویسنده این مطلب منتشر خواهد شد.
  • دیدگاه ها ویرایش نمی شوند.
  • از ایمیل شما فقط جهت تشخیص هویت استفاده خواهد شد.
  • دیدگاه های تبلیغاتی ، اسپم و مغایر عرف تایید نمی شوند.
captcha
انتخاب نشریه
جستجو بر اساس تاریخ
ویژه نامه
ایران عصر