سلام ایران


هر روز با شما در اینجا خواهیم بود، صدای شما، حرف شما و پیشنهاد شما را می شنویم و می خوانیم و بازگو می کنیم.
با ما همراه باشید، بگویید و بنویسید
تلفن: 88769075 - 021  پیامک: 3000451213

نظــــــــر مـــــردم

ë گلایه از شرکت کرمان موتور/541... 0922: برای خرید یک دستگاه خودرو جک S5 در خرداد 97 به نمایندگی شرکت کرمان موتور مراجعه کردم، تحویل خودرو آذر 97 بود، نوع قراردادم قیمت قطعی بود، مبلغ قرارداد 115900000، که 50 میلیون پیش‌پرداخت شد و قرار بود مابقی موقع دعوتنامه پرداخت شود، در ماه گذشته 7800 اضافه شد و الان هم مجدداً 32 میلیون اضافه شده، می‌گویند باید 92 میلیون بدهید، نه 60 تومان! من کارمند هستم و با سختی زیاد و وام توانستم 60 تومان جور کنم. لطفاً به ظلمی که در حق ما می‌شود رسیدگی کنید.
ë بلوار تأسیسات نفتی ری محل تجمع نخاله‌ها/132... 0936: تمام مسیر بلوار تأسیسات نفتی ری محل تجمع نخاله‌ها شده و چهره بسیار زشتی ایجاد کرده است و هیچ‌کس مسئولیت جمع‌آوری آنها را بر‌عهده نمی‌گیرد و سالیان طولانی با بوی تعفن‌آور باقی مانده است، چرا؟
ë درخواست مساعدت جهت معافیت فرزند/ حسن زلیخانی: دارای 2 فرزند پسر هستم که متأسفانه یکی از فرزندانم معلول حرکتی است و با توجه به اینکه خودم بالای 60 سال سن دارم و دچار بیماری و کمر درد هستم، قادر به پرستاری از فرزند معلول خود نیستم و تمام زحمت این فرزند معلولم به‌عهده فرزند دیگرم است. متأسفانه به هرکجا که جهت معافیت فرزند سالم خود مراجعه می‌کنیم کسی پاسخگو نیست. اگر این فرزندم به خدمت برود زندگی من فلج می‌شود و من نیز قادر به پرستاری از فرزند معلول خود نخواهم بود. از مسئولان محترم درخواست مساعدت و یاری جهت معافیت فرزند خود را دارم.
ë درخواست ادامه پرداخت بسته حمایت دولت/ یک شهروند: قرار بود تا پایان سال 3 بسته حمایتی بین اقشار آسیب پذیر و نیازمند جامعه توزیع شود. سال در حال پایان است ولی فقط یک بسته به مردم پرداخت شده است. چه زمان قرار است که این بسته حمایتی پرداخت شود؟

آدرس مطلب http://www.iran-newspaper.com/newspaper/page/7009/1/502864/0
ارسال دیدگاه
  • ضمن تشکر از بیان دیدگاه خود به اطلاع شما رسانده می شود که دیدگاه شما پس از تایید نویسنده این مطلب منتشر خواهد شد.
  • دیدگاه ها ویرایش نمی شوند.
  • از ایمیل شما فقط جهت تشخیص هویت استفاده خواهد شد.
  • دیدگاه های تبلیغاتی ، اسپم و مغایر عرف تایید نمی شوند.
captcha
انتخاب نشریه
جستجو بر اساس تاریخ
ویژه نامه
ایران عصر