حال و هوای خاص اردوی تیم ملی کشتی آزاد با حضور شهریار

علی دایی: از بچگی عاشق کشتی بودماردوی تیم ملی کشتی آزاد، روز گذشته یک میهمان ویژه داشت. علی دایی سرمربی سایپا با حضورش در جمع ملی‌پوشان کشتی، حال و هوای خاصی به تمرینات این تیم داد. دایی با جمعی از فرنگی‌کاران نیز به خوش و بش پرداخت و برای تیم‌های ملی در رقابت‌های آسیایی چین و المپیک 2020 توکیو آرزوی موفقیت کرد.
آقای گل ملی فوتبال جهان که از گذشته دوستی و رفاقت ویژه‌ای با غلامرضا محمدی سرمربی تیم ملی کشتی آزاد دارد، درباره حضورش در خانه کشتی عبدالله موحد گفت: «ما سابقه دوستانه زیادی داریم. یک بار در چند سال قبل آمده بودم و خیلی دلم می‌خواست دوباره از نزدیک کشتی‌گیران را ببینم. همیشه دوست دارم این ارتباط بماند. چه زمانی که ایران بودم و چه زمانی که در خارج بازی می‌کردم. همیشه نتایج کشتی را دنبال می‌کردم و با کشتی خیلی حال کردم. همیشه از طرفداران کشتی بوده و هستم اما متأسفانه خیلی نمی‌توانم برای تماشای مسابقات به سالن کشتی بروم.»
دایی یادآور شد: «از دوران کودکی و جوانی کشتی را دنبال می‌کردم و با کشتی‌گیران زیادی رفاقت دارم. درست است فوتبالی هستم اما از بچگی عاشق کشتی بودم و از مبارزات برادران محبی تا حسن یزدانی خاطره دارم. با باخت‌ها گریه کرده و با بردها خوشحال شده‌ام. همیشه پیگیر اخبار و نتایج کشتی هستم و برای کشتی‌گیران آرزوی موفقیت می‌کنم.»
گفتنی است سال گذشته غلامرضا محمدی هم به همراه ابراهیم مهربان، مربیان تیم ملی کشتی آزاد در اردوی تیم فوتبال سایپا حاضر شده و با مربیان و بازیکنان این تیم دیدار کرده بودند و حالا هم به نوعی دایی جواب حضور آنها را با رفتن به اردوی تیم ملی کشتی داد.

آدرس مطلب http://www.iran-newspaper.com/newspaper/page/7021/23/504649/0
ارسال دیدگاه
  • ضمن تشکر از بیان دیدگاه خود به اطلاع شما رسانده می شود که دیدگاه شما پس از تایید نویسنده این مطلب منتشر خواهد شد.
  • دیدگاه ها ویرایش نمی شوند.
  • از ایمیل شما فقط جهت تشخیص هویت استفاده خواهد شد.
  • دیدگاه های تبلیغاتی ، اسپم و مغایر عرف تایید نمی شوند.
captcha
انتخاب نشریه
جستجو بر اساس تاریخ
ویژه نامه
ایران عصر