ورود ملکه 92 ساله انگلیس به اینستاگرام

ملکه انگلیس اولین پست اینستاگرامی خود را پس از بازدید از موزه لندن منتشر کرد.
به گزارش ایران آنلاین، سه‌شنبه هفته گذشته الیزابت دوم با استفاده از اکانت خانواده سلطنتی تصویری مربوط به نامه‌ای از چارلز بابیج ریاضیدان و پیشگام علوم رایانه برای جد پدریش را در اینستاگرام منتشر کرد.
ملکه 92 ساله انگلیس در توضیح این عکس نوشت: امروز افتخار آشنایی من با نوآوری در خصوص کدنویسی بوده و همین امر را بهانه‌ای برای انتشار این نامه در موزه علوم قرار دادم تا این سند الهام بخش نسل‌های آینده در پیشگامی و برتری نوآوری‌ها و فناوری باشد. اکانت اینستاگرامی سلطنتی در حال حاضر۴.۷ میلیون فالوئر داشته و اولین پست اینستاگرامی ملکه الیزابت با طولانی‌ترین دوران سلطنت در دنیا، تا حال حاضر میلیون‌ها لایک و کامنت دریافت کرده است.
ملکه در بازدیدش از موزه علوم از نمایشگاه تابستانه به منظور تجلیل از تکنولوژی و ارتباطات رونمایی کرده و با انتشار این پست اینستاگرامی رکورد تازه‌ای را به‌نام خود ثبت کرد. کاربران به افتخار انتشار این پست در روز سه‌شنبه با هشتگی با نام سه‌شنبه‌های نوستالژیک، بسیاری از عکس‌ها و رویدادهای نوستالژیک را منتشر کردند.
این اولین حضور الیزابت دوم در شبکه‌های اجتماعی نیست. ملکه در سال 2014 عضو توئیتر شده و اولین توئیت خود را در این شبکه اجتماعی منتشر کرد. همچنین وی در سال 1976 اولین وب سایت خانواده سلطنتی را معرفی کرده و نخستین ایمیل خود را در فضای مجازی منتشر کرد.

آدرس مطلب http://www.iran-newspaper.com/newspaper/page/7022/6/504767/0
ارسال دیدگاه
  • ضمن تشکر از بیان دیدگاه خود به اطلاع شما رسانده می شود که دیدگاه شما پس از تایید نویسنده این مطلب منتشر خواهد شد.
  • دیدگاه ها ویرایش نمی شوند.
  • از ایمیل شما فقط جهت تشخیص هویت استفاده خواهد شد.
  • دیدگاه های تبلیغاتی ، اسپم و مغایر عرف تایید نمی شوند.
captcha
انتخاب نشریه
جستجو بر اساس تاریخ
ویژه نامه
ایران عصر