دو خط خـــبر
«رحمدل بامری»، فرماندارچابهارگفت: 4 رودخانه شهر و حاشیه این شهرستان برای کاهش تلفات سیلاب لایروبی و افراد غیرمجاز ساکن در بستر و حریم رودخانه نیز جابه جا شدند.
 «کیامرث حاجی زاده»، مدیرکل مدیریت بحران استانداری خوزستان گفت: تمامی مدارس مناطق سیل زده خوزستان از ابتدای هفته آینده دایر است.
 «مجید سعیدی»، مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمان اظهار داشت: 5روستای این استان در مناطق فاریاب و ارزوئیه به‌دلیل شدت بارش‌ها و احتمال وقوع سیلاب تخلیه شد.
 «حسین قریب»، سرپرست فرمانداری سرخس گفت: تداوم بارش شدید باران که از 24 فروردین ماه 15 شهرستان خراسان رضوی را فرا گرفت باعث وقوع سیلاب در شمال این استان شد و به تعدادی از منازل شهری و روستایی در شهرستان‌های درگز و سرخس آسیب وارد کرد.
 «فیروز باقرزاده»، معاون برنامه‌ریزی و امور اقتصادی سازمان جهادکشاورزی آذربایجان ‌شرقی گفت: سیل فروردین ماه امسال یک هزار و 622 میلیارد ریال به زیرساخت‌ها ومحصولات کشاورزی ودامی استان خسارت زد.
 «پیمان الماسی»، معاون امور صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت: میزان تولید در واحدهای صنعتی استان در سال 97 نسبت به مدت مشابه در سال ماقبل آن 25 درصد افزایش یافته است.
 سید موسی خادمی، استاندار لرستان گفت: با پیگیری‌های انجام شده با وزارت راه و شهرسازی عوارض آزاد راه خرم آباد - پل زال برای خودروهای شماره پلدختر و همچنین خودروهای امدادرسان رایگان شد.
 به گفته «شاپور رجایی»، مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان بوشهر در سال آبی جاری 833 میلیون مترمکعب روان آب از استان‌های بالادست در این استان جاری شده است.

آدرس مطلب http://www.iran-newspaper.com/newspaper/page/7035/20/507800/0
ارسال دیدگاه
  • ضمن تشکر از بیان دیدگاه خود به اطلاع شما رسانده می شود که دیدگاه شما پس از تایید نویسنده این مطلب منتشر خواهد شد.
  • دیدگاه ها ویرایش نمی شوند.
  • از ایمیل شما فقط جهت تشخیص هویت استفاده خواهد شد.
  • دیدگاه های تبلیغاتی ، اسپم و مغایر عرف تایید نمی شوند.
captcha
انتخاب نشریه
جستجو بر اساس تاریخ
ویژه نامه
ایران عصر