واکنش پروفسور به صحبت‌های جعفر کاشانی

برانکو: بله! من نقشی در قهرمانی‌ها نداشتمموفقیت‌های پرسپولیس با برانکو در 3 سال گذشته و قهرمانی‌های این تیم در دو دوره گذشته لیگ برتر و موفقیت در آسیا روزهای خوبی برای هواداران ثبت کرده اما روز بازی این تیم مقابل سایپا (یکشنبه) جعفر کاشانی، رئیس هیأت مدیره این باشگاه مصاحبه‌ای عجیب و جنجالی داشت.  پرسپولیس بعد از 9 سال ناکامی با حضور برانکو توانست دو فصل پیاپی قهرمان شود و در لیگ جاری هم صدرنشین است اما کاشانی در صحبت‌هایی اعلام کرد که «این تیم را برانکو قهرمان نکرده و حاصل مدیریت باشگاه و حمایت بی‌دریغ هواداران بوده است.» گرچه کاشانی ساعاتی بعد صحبت‌هایش را تکذیب کرد اما رسانه‌ها تأکید کردند که فایل صوتی‌اش موجود است.
در این میان برانکو هم دیروز نسبت به این موضوع واکنش نشان داد. سرمربی پرسپولیس در حاشیه تمرین دیروز صحبت‌هایش را این گونه آغاز کرد: «نتایجی که رقبای ما در این هفته کسب کردند، به درد ما خورد. ما در بازی حساس مقابل سایپا از نتایج دیگر تیم‌های مدعی استفاده کردیم ولی هنوز با قهرمانی دور هستیم و ۵ بازی و ۱۵ امتیاز باقی مانده است. نتایج هر بازی برای ما نامعلوم است چون همه دوست دارند قهرمان کشور را پایین بکشند.» برانکو در ادامه پاسخ جعفر کاشانی را داد: «بله، من نقشی در قهرمانی‌ها نداشتم بلکه بازیکنان داشتند. آن‌ها سزاوارتر بودند و در کنار هواداران به قهرمانی رسیدند.»
سرمربی کروات سرخپوشان پایتخت، صحبت‌های خود را درباره کاشانی اینطور انجام داد: «آقای کاشانی فوتبالیست پیشین ایران است که همیشه در فوتبال است و تجربه دارد. او به آقای طاهری و گرشاسبی کمک زیادی کرده و به عرب هم کمک می‌کند. طبیعی است که او می‌تواند اظهار نظر خودش را داشته باشد. اینکه من را دوست داشته باشد یا نه، مهم نیست ولی باید برای زحمات او برای فوتبال ایران و پرسپولیس ارزش قائل شویم. بازیکنانم گفته‌اند که به جز عرب و کاشانی، کادر جدید مدیریتی را نمی‌شناسند. من هم فقط این دو نفر و آقای مهدی محمدنبی را می‌شناسم.»
ایوانکوویچ درخصوص مشکلات مالی هم صحبت کرد: «طبیعی است که این مشکل وجود دارد و بازیکنان هم درگیر آن هستند. بازیکنان می‌دوند و تلاش می‌کنند و الان درصدر جدول هستند ولی وضعیت مالی خوب نیست. اواخر لیگ است و امیدوارم کادر مدیریتی جدید بتواند راه‌حلی پیدا کند تا این مشکل حل شود. شنیده‌ام، حقوق تیم‌های مدعی لیگ به موقع پرداخت می‌شود اما بازیکنان من عشق‌شان به هواداران و باشگاه را ثابت کرده‌اند که این بدون قیمت است.»


آدرس مطلب http://www.iran-newspaper.com/newspaper/page/7035/23/507875/0
ارسال دیدگاه
  • ضمن تشکر از بیان دیدگاه خود به اطلاع شما رسانده می شود که دیدگاه شما پس از تایید نویسنده این مطلب منتشر خواهد شد.
  • دیدگاه ها ویرایش نمی شوند.
  • از ایمیل شما فقط جهت تشخیص هویت استفاده خواهد شد.
  • دیدگاه های تبلیغاتی ، اسپم و مغایر عرف تایید نمی شوند.
captcha
انتخاب نشریه
جستجو بر اساس تاریخ
ویژه نامه
ایران عصر