دو خط خبــــر■ خلیج آنلاین: ســـازمـــان عفــــــو بین‌الملل خواستار شکایت از رژیم صهیونیستی به دلیل حمایت این رژیم از عربستان و امارات شد.
■ اسپوتنیک: با توجه به ادامه دار شدن جنگ یمن، رئیس جمهوری امریکا وضعیت اضطرار ملی علیه یمن را برای یک سال دیگر تمدید کرد.
■ الجزیره: ائتلاف «محور ملی عراق»، عضویت «محمد الحلبوسی»، رئیس پارلمان این کشور و تعدادی از اعضای فراکسیون وی در این ائتلاف را لغو و اعلام کرد، با سایر فراکسیون‌های پارلمانی برای حذف الحلبوسی از ریاست پارلمان عراق رایزنی خواهد کرد.
■ ایندیپندنت: جرمی هانت، وزیر امور خارجه انگلیس خواستار افزایش قاطعانه بودجه نظامی- دفاعی این کشور برای مقابله با تهدیدات رو به افزایش روسیه و چین شد.
■ رویترز: ترامپ از ویکتور اوربان، نخست وزیر راستگرای مجارستان در کاخ سفید استقبال کرده و ضمن تحسین او به خاطر جدی بودنش در موضوع مهاجرت گفت، او شبیه به خودش «کمی جنجالی و بحث برانگیز» است.
■ الجزیره: نتایج غیررسمی انتخابات میان‌دوره‌ای سنای فیلیپین نشان می‌دهد، ۹ کرسی از ۱۲ کرسی موجود در این انتخابات به نامزدهای هوادار رودریگو دوترته، رئیس جمهوری فیلیپین تعلق خواهد گرفت.

آدرس مطلب http://www.iran-newspaper.com/newspaper/page/7060/13/511480/0
ارسال دیدگاه
  • ضمن تشکر از بیان دیدگاه خود به اطلاع شما رسانده می شود که دیدگاه شما پس از تایید نویسنده این مطلب منتشر خواهد شد.
  • دیدگاه ها ویرایش نمی شوند.
  • از ایمیل شما فقط جهت تشخیص هویت استفاده خواهد شد.
  • دیدگاه های تبلیغاتی ، اسپم و مغایر عرف تایید نمی شوند.
captcha
انتخاب نشریه
جستجو بر اساس تاریخ
ویژه نامه
ایران عصر