اخبـــار

وزیر رفاه در اردوی تیم ملی کاراته

ظهر دیروز محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به همراه صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک از تمرینات آماده‌سازی تیم ملی کاراته آقایان و بانوان در آکادمی ملی المپیک بازدید و با اعضای تیم‌های ملی کاراته مردان و زنان گفت وگو کرد. کاراته کاهای خانم و آقا خود را برای دومین مرحله لیگ جهانی کاراته وان که 27 تا 29 اردیبهشت به میزبانی استانبول ترکیه برگزار می شود، آماده می کنند.

شاگردان منصوریان دوباره به کربلا می‌روند

با توجه به مخالفت «AFC» با برگزاری دیدار ذوب آهن در لیگ قهرمانان آسیا با النصر عربستان در کشور امارات، این مسابقه در ورزشگاه شهر کربلا برگزار می‌شود. پیش‌تر بازی ذوبی‌ها با الزورای عراق نیز در چارچوب لیگ قهرمانان آسیا در این محل انجام شده بود که به درگیری‌های بزرگی انجامیده بود و تلاش ذوبی‌ها برای انتقال این دیدار به مکانی دیگر مؤثر واقع نشد.

فیفا سند پرداخت حق پخش را می‌خواهد

فدراسیون جهانی فوتبال اعلام کرد که فدراسیون ایران باید برای پرداخت و دریافت حق پخش تلویزیونی سند ارائه کند. صادق درودگر مدیر بازاریابی سازمان لیگ فوتبال به تسنیم گفت: «در بازدیدی که اخیراً نمایندگان فیفا از تشکیلات فدراسیون فوتبال داشتند، نماینده فیفا باز هم تأکید کرد که حق پخش تلویزیونی پرداخت شود. حتی این بار تأکید شد که اسناد این پرداخت‌ها باید به فیفا ارسال شود. ما این موضوع را به مراجع بالاتر ارجاع دادیم تا راهی برای حل مشکل پیدا شود.»

 تارتار: با وجدان راحت مقابل پرسپولیس قرار می‌گیرم

مهدی تارتار، سرمربی پارس جنوبی جم گفت شاگردانش شرف و اعتبار فراوانی دارند و به این سبب با تمامی قوا و با وجدانی راحت روبه‌روی پرسپولیس قرار می‌گیرد. وی افزود: به عنوان شاگرد علی پروین همیشه از او آموختم که شرافتم را به هیچ چیز نفروشم و همین مسأله، مرا وا می‌دارد که در دیدار پنجشنبه شب برابر پرسپولیس نیز سنگ تمام بگذاریم و اتهام زنندگان و کسانی را که خلاف این می‌گویند، به خدا واگذار می‌کنم. وی اضافه کرد: با توجه به مشکلات عظیم مالی پارس جنوبی باید متذکر شوم که ما تا همین جا نیز قهرمانان واقعی این لیگ هستیم. شایان ذکر است که پارس جنوبی با وجود بی تأثیر بودن این بازی برایش قصد دارد با تمامی قوا به میدان آید و نه محرومی دارد و نه بازیکن مصدومی. نتیجه این دیدار برای پرسپولیس که در کورس قهرمانی و صدرنشین جدول لیگ برتر است، بسیار مهم‌تر و حیاتی است.

برانکو: پیشنهادات تازه‌ای دارم

برانکو ایوانکوویچ، سرمربی پرسپولیس در گفت‌وگویی با سایت خبری وکرنیجی کشورش گفت هنوز یک سال از مدت قرارداد وی با این باشگاه مانده اما سران این باشگاه تأکید بر تمدید قرارداد او دارند. وی با اعلام اینکه پیشنهادات تازه‌ای از سایر کشورها دریافت کرده، افزود: من فعلاً فقط به حتمی کردن قهرمانی‌مان در  فصل جاری لیگ برتر ایران فکر می‌کنم و کیفیت شاگردانم، مرا در این زمینه خوشبین کرده است و به دیدار آخرمان که مقابل پارس جنوبی جم است، امیدوارانه نگاه می‌کنم.
 

آدرس مطلب http://www.iran-newspaper.com/newspaper/page/7060/15/511490/0
ارسال دیدگاه
  • ضمن تشکر از بیان دیدگاه خود به اطلاع شما رسانده می شود که دیدگاه شما پس از تایید نویسنده این مطلب منتشر خواهد شد.
  • دیدگاه ها ویرایش نمی شوند.
  • از ایمیل شما فقط جهت تشخیص هویت استفاده خواهد شد.
  • دیدگاه های تبلیغاتی ، اسپم و مغایر عرف تایید نمی شوند.
captcha
انتخاب نشریه
جستجو بر اساس تاریخ
ویژه نامه
ایران عصر