سلام ایران


هر روز با شما در اینجا خواهیم بود، صدای شما، حرف شما و پیشنهاد شما را می شنویم و می خوانیم و بازگو می کنیم.
با ما همراه باشید، بگویید و بنویسید

تلفن: 88769075 - 021  پیامک: 3000451213

نظــــــــر مـــــردم

ë اطلاع‌رسانی وضعیت زوج و فرد در سال جدید/ هوشنگ پیرایش: هیچگونه اطلاع‌رسانی درخصوص کسانی که خارج از محدوده زوج و فرد هستند، نشده است و مردم را سردرگم کرده‌اند. از شما درخواست داریم در این خصوص اطلاع‌رسانی شود.
ë اجاره بهای سنگین کیوسک‌های مطبوعاتی/ رضا خوش نشین: اخیراً واحد ساماندهی شهرداری اعلام کرده، طبق قرارداد جدید باید برای سال 98 مبلغ 2میلیون و 200 هزار تومان را به عنوان مبلغ قرارداد پرداخت کنید، ضمناً متن قرارداد جدیدی را آماده امضا کرده‌اند که هیچگونه مالکیتی نسبت به کیوسک‌ها ندارید. در صورتی که پدر من بیش از 60 سال کیوسک‌دار مطبوعاتی است. چرا چنین تصمیم غیر واقعی می­‌گیرند؟ از مسئولین محترم شهرداری درخواست پاسخگویی داریم.
ë حقوق ناچیز بازنشسته‌ها/عباس نیک نام: با 30 سال سابقه کار، حدود 4 سال پیش بازنشسته شده‌ام و جزو حداقل‌بگیرها هستم در حال حاضر حدود یک میلیون و دویست هزار تومان حقوق می‌گیرم. در حالی که حداقل حقوق سال 98، 1500000 تومان است. از مسئولین درخواست داریم با مردم روراست باشند.
ë انتقاد به شهرداری منطقه 6/ آقای فتحی: منزل ما یک ساختمان سه طبقه با ملک جنوبی در منطقه یوسف آباد قرار دارد. طبقه اول این ساختمان 20 متر اضافه بنا دارد، که به اطلاع شهرداری رسانده‌ایم ولی تا کنون هیچ اقدامی صورت نگرفته است. از مسئولین شهرداری درخواست پاسخگویی داریم.
ë همسان‌سازی حقوق بازنشستگان/ مجتبی عاشوری بازنشسته تأمین اجتماعی: درخصوص همسان‌سازی حقوق‌ها هر ساله وعده وعید می‌دهند ولی هیچ خبری نمی‌شود. روز پنجشنبه آقای نوبخت اعلام کردند همسان‌سازی حقوق بازنشستگان فقط برای کارمندان انجام می‌شود. پس ما بازنشستگان تأمین اجتماعی چه گناهی کرده‌ایم که برای ما پرداخت نمی‌شود؟
ë بازسازی خط آهن آق قلا/ یک مخاطب: در رسانه‌ها چنین عنوان شده که خط آهن تخریب شده آق قلا گلستان بازسازی شده است. می‌خواستم بگویم که چطور به این فوریت این خط آهن بازسازی شده. می‌بایست زیر این خط آهن پل می‌زدند تا جریان آب برقرار باشد وگرنه اگر به صورت قبل بازسازی شود که فایده‌ای ندارد. لطفاً مسئولین اطلاع‌رسانی کنند که این بازسازی به چه صورتی انجام شده است؟

آدرس مطلب http://www.iran-newspaper.com/newspaper/page/7061/1/511625/0
ارسال دیدگاه
  • ضمن تشکر از بیان دیدگاه خود به اطلاع شما رسانده می شود که دیدگاه شما پس از تایید نویسنده این مطلب منتشر خواهد شد.
  • دیدگاه ها ویرایش نمی شوند.
  • از ایمیل شما فقط جهت تشخیص هویت استفاده خواهد شد.
  • دیدگاه های تبلیغاتی ، اسپم و مغایر عرف تایید نمی شوند.
captcha
انتخاب نشریه
جستجو بر اساس تاریخ
ویژه نامه
ایران عصر