اخبـــار

قول پرداخت پاداش مدال آوران تا 10 روز آینده

بعد از تجمع قهرمانان و مدال‌آوران جاکارتا مقابل وزارت ورزش که دوشنبه گذشته صورت گرفت، دیروز بهداد سلیمی قهرمان سابق وزنه‌برداری جهان، پیمان نصیری دونده پارالمپیکی تیم ملی، امین بوداغی قهرمان قایقرانی و همین طور حمید علی صمیمی رئیس فدراسیون جانبازان و معلولین، با محمدرضا داورزنی معاون حرفه‌ای و قهرمانی وزارت ورزش دیدار و گلایه‌های خود را در خصوص عدم پرداخت پاداش‌ها مطرح کردند. داورزنی در این جلسه به ورزشکاران قول داد تا 10 روز آینده همه چیز مشخص شود. ورزشکاران درخواست کردند در صورتی که وزارت ورزش نمی‌تواند سکه دهد، معادل قیمت سکه به مدال‌آوران حواله دهد.

ویزای حسینی صادر نشد، مردانی به منچستر می‌رود

بیست و چهارمین دوره مسابقات تکواندو قهرمانی جهان 2019 منچستر در حالی از صبح روز گذشته آغاز شد که تا عصر دیروز ویزای میرهاشم حسینی و عرفان ناظمی با کارشکنی از سوی کشور میزبان برای موفقیت تکواندوکارانش صادر نشده بود. رقابت‌های اوزان 54- و 68- کیلوگرم امروز برگزار خواهد شد و آرمین هادی‌پور و حسینی نمایندگان کشورمان هستند که باید وزن‌کشی خود را انجام دهند ولی تنها ویزای هادی پور صادر شد ولی روادید حسینی صادر نشد تا او حضور در این رویداد مهم را از دست بدهد. ویزای آرش فرهادیان رئیس سازمان تیم‌های‌ ملی و سجاد مردانی نماینده سنگین وزن کشورمان نیز دیروز صادر شد. علی محمد بسحاق مربی تیم ملی نیز در ایران حضور دارد تا پس از مشخص شدن وضعیت ویزای ناظمی عازم منچستر شوند. در رقابت های دیروز، محمدحسن پلنگ افکن در 58- کیلوگرم و اکرم خدابنده نماینده 73- کیلوگرم بانوان، با شکست از دور رقابت‌های قهرمانی جهان کنار رفتند و مهلا مؤمن زاده هم مدال برنز خود را قطعی کرد.

واکنش سران استقلال به استعفای خطیر

در پی پخش خبر استعفای علی خطیر از پست معاونت ورزش استقلال طی روز گذشته، اسماعیل خلیل‌زاده دیگر عضو هیأت مدیره آبی‌ها گفت هنوز نامه‌ای رسمی در این ارتباط به دست مدیران باشگاه نرسیده تا درباره آن تصمیم‌گیری شود. کامران منزوی، دیگر عضو هیأت مدیره استقلال نیز در قبال این شایعه گفت: «رسیدگی به عزل و نصب‌ها و استعفاها در حیطه عمل مدیرعامل است و ما از آن بی‌خبریم.»

استفاده از داوران زن برای مسابقات مردان در آسیا

«AFC» تصمیم گرفت برای نخستین بار قضاوت یک مسابقه رسمی فوتبال باشگاهی این قاره در جمع مردان را به یک تیم داوری زنانه بسپرد. این مسابقات در چارچوب «AFC کاپ» بین دو تیم یانگون یونایتد میانمار و ناکارد کامبوج برگزار می‌شود و یک تیم متشکل از سه داور زن ژاپنی برای قضاوت این دیدار گزینش شده است.

صعود 17 پله‌ای ریکرو بانوان در رده‌بندی جهانی

تیم ملی ریکرو بانوان کشورمان در آخرین رده‌بندی فدراسیون جهانی صعود چشمگیری داشت. در پایان مرحله دوم کاپ جهانی تیراندازی با کمان در چین، رنکینگ‌ جهانی کمانداران توسط فدراسیون جهانی اعلام شد که بر این اساس تیم ریکرو بانوان ایران پس از کسب جایگاه چهارم در چین، با ۱۷ پله صعود در رده هجدهم جهان ایستاد.

جهانبخش، بخشی از پروژه ناکام مانده هیوتون در برایتون

نشریه میرر انگلیس در شماره دیروز خود، استخدام علیرضا جهانبخش را قسمتی از پروژه 58 میلیون پوندی کریس هیوتون برای تقویت این باشگاه در تابستان سال پیش نامید که نه تنها ناکام ماند، بلکه باعث خلع وی از پست سرمربیگری برایتون طی هفته جاری شد. میرر نوشته جذب جهانبخش برای برایتون 17 میلیون پوند آب خورد اما وی اغلب مصدوم و ناآماده بود و هیچ کار مهمی انجام نداد.

آدرس مطلب http://www.iran-newspaper.com/newspaper/page/7061/15/511659/0
ارسال دیدگاه
  • ضمن تشکر از بیان دیدگاه خود به اطلاع شما رسانده می شود که دیدگاه شما پس از تایید نویسنده این مطلب منتشر خواهد شد.
  • دیدگاه ها ویرایش نمی شوند.
  • از ایمیل شما فقط جهت تشخیص هویت استفاده خواهد شد.
  • دیدگاه های تبلیغاتی ، اسپم و مغایر عرف تایید نمی شوند.
captcha
انتخاب نشریه
جستجو بر اساس تاریخ
ویژه نامه
ایران عصر