اردوگاه آبــــــی
قرارداد بلبلی با استقلال و اعتراض فولاد
دوشنبه خبری منتشر شد مبنی بر اینکه محمد بلبلی، بازیکن جوان و زیر ۲۳ سال فصل گذشته سپیدرود با عقد قراردادی پیراهن استقلال را بر تن خواهد کرد. البته باشگاه استقلال بنای انتشار این خبر را نداشت اما پس از لو رفتن خبر، تصویری از لحظه امضای قرارداد وی با علی خطیر، معاون باشگاه استقلال منتشر شد. این اتفاق در شرایطی رخ داد که باشگاه فولاد خوزستان مدعی شد با بلبلی قرارداد بسته و رضایی، مدیرعامل این باشگاه با انتشار تصویر قرارداد وی، به توافق بلبلی با استقلال اعتراض کرد اما نکته عجیب این است که در تصویر منتشر شده از سوی فولادی‌ها تاریخ عقد قرارداد خردادماه سال ۹۷ قید شده است. حالا باید منتظر ماند و دید خاتمه این پرونده که احتمالاً نخستین جنجال نقل و انتقالاتی پیش از لیگ نوزدهم است، چه خواهد بود.
اختلاف و جدایی در کمیته فنی
در حالی که کش و قوس‌های مرتبط با انتخاب سرمربی جدید استقلال همچنان ادامه دارد، پرویز مظلومی عضو کمیته فنی این باشگاه گفت مدتی است به باشگاه نرفته و به تبع آن، دخالتی هم در روند نقل و انتقال‌های فصل جدید ندارد. وی افزود: بزودی جلسه‌ای برگزار می‌کنیم تا تکلیف‌مان مشخص شود. پیش‌تر گزارش شده بود که بین اعضای کمیته فنی بر سر انتخاب استراماچونی ایتالیایی به عنوان سرمربی جدید استقلال اختلاف نظرهایی وجود دارد و دور ماندن کمیته از اهدافش در حرف‌های دیروز مجید نامجومطلق، دیگر عضو کمیته هم نمود داشت. وی گفت: با توجه به اینکه کمیته، نقش تعیین کننده‌ای در عملکرد تیم نداشته، از این کمیته جدا شدم. قرار بود راجع به مسائل مختلف با ما مشورت شود اما این اتفاق نیفتاده است.
شفر: شکایتی از استقلال نکرده‌ام
با اینکه گفته شده بود وینفرد شفر پس از قطع امید از دریافت مطالباتش قصد شکایت از استقلال را دارد، وی متذکر شد دست به این کار نزده و وکیلی را هم در این خصوص به کار نگرفته است. وی افزود: فعلاً در حال بررسی مسائل هستم و پس از آن اقدام خواهم کرد.


آدرس مطلب http://www.iran-newspaper.com/newspaper/page/7080/15/513589/0
ارسال دیدگاه
  • ضمن تشکر از بیان دیدگاه خود به اطلاع شما رسانده می شود که دیدگاه شما پس از تایید نویسنده این مطلب منتشر خواهد شد.
  • دیدگاه ها ویرایش نمی شوند.
  • از ایمیل شما فقط جهت تشخیص هویت استفاده خواهد شد.
  • دیدگاه های تبلیغاتی ، اسپم و مغایر عرف تایید نمی شوند.
captcha
انتخاب نشریه
جستجو بر اساس تاریخ
ویژه نامه
ایران عصر