تیم ملی
اولین رده‌بندی ایران با ویلموتس

رده‌بندی فیفا در ماه ژوئن قرار است امروز منتشر شود. با این حال بعد از پایان بازی‌های ملی با محاسبه نتایج به دست آمده، رده‌بندی جدید فیفا مشخص شده و بر این اساس، تیم ملی فوتبال ایران با مربیگری مارک ویلموتس با یک پله صعود نسبت به ماه گذشته در رده ۲۰ جهان و نخست آسیا  قرار داد. ژاپن با حضور در رده ۲۸ در بین تیم‌های آسیایی دوم است و کره جنوبی نیز در رده ۳۷ و سوم آسیا قرار دارد. استرالیا نیز تیم چهارم آسیا و ۴۳ جهان است. در حال حاضر، بلژیک، فرانسه و برزیل در رده‌های اول تا سوم جهان قرار دارند.

کمک ویلموتس به مربیان باشگاهی

مارک ویلموتس برای کمک به روند آماده‌سازی باشگاه‌ها برای فصل جدید لیگ برتر فوتبال کشور موافقت کرده است که تعداد روزهای برپایی اردوی بعدی تیم ملی ایران کاهش یابد. این اردو ابتدا به مدت 11 روز برای اواسط تیر در نظر گرفته شده بود اما با اوضاعی که مربی بلژیکی در نظر گرفت، به 5 روز کاهش یافته و در هفته دوم تیرماه برپا خواهد شد.

روند درمانی مجید حسینی

پزشک معالج سیدمجید حسینی، مدافع جوان تیم ملی که در دیدار برابر سوریه از ناحیه کتف آسیب دید و مجبور به عمل جراحی شد، اعلام کرد او حداکثر تا دو ماه دیگر به صحنه مسابقات بازمی‌گردد. حسینی از چند روز دیگر نرم دویدن را شروع می‌کند وپس از یک دوره فیزیوتراپی به شرایط قبل از مصدومیتش بازخواهد گشت. ترابزون اسپور، باشگاه ترکیه‌ای حسینی نیز روند درمانی او را به طور دقیق پیگیری می‌کند.

آدرس مطلب http://www.iran-newspaper.com/newspaper/page/7081/15/513726/0
ارسال دیدگاه
  • ضمن تشکر از بیان دیدگاه خود به اطلاع شما رسانده می شود که دیدگاه شما پس از تایید نویسنده این مطلب منتشر خواهد شد.
  • دیدگاه ها ویرایش نمی شوند.
  • از ایمیل شما فقط جهت تشخیص هویت استفاده خواهد شد.
  • دیدگاه های تبلیغاتی ، اسپم و مغایر عرف تایید نمی شوند.
captcha
انتخاب نشریه
جستجو بر اساس تاریخ
ویژه نامه
ایران عصر