با ایربادهای مترجم به همه جا سفر کنید


بیتا میرعظیمی
خبرنگار

​​​​​​​ایربادهای مترجم Mymanu به طور همزمان 37 زبان دنیا را ترجمه کرده و امکان برقراری ارتباط چهره به چهره یا گروهی با افراد دارای زبان‌های مختلف را فراهم می‌کند.
این فناوری هوشمند و جالب توجه در زمانی واقعی مکالمات میان طرفین را ترجمه کرده و مستقیماً به گوش کاربران ارسال می‌کند. این هدفون‌های بی‌سیم قابلیت ترجمه 37 زبان دنیا را داشته و با کیفیتی HD در اختیار کاربر قرار می‌دهد.
گوشواره‌های چپ و راست به طور همزمان به ترجمه سریع و آنی دسترسی داشته و پس از آنالیز به گوش کاربر ارسال می‌کند. تنها کافی است کاربران علاقه‌مند به مسافرت، محققین و همچنین ورزشکاران این هدفون را در گوش خود قرار داده و با خیالی راحت به کشورهای مختلف با زبان‌های بیگانه سفر کنند. به محض روشن شدن چراغ ایرباد، کار ترجمه مکالمات آغاز شده و کاربر با خیالی راحت و بدون هیچ نگرانی می‌تواند با افراد مختلف ارتباط برقرار کرده و از مسافرت خود در کشورهای متفاوت لذت ببرد. این سیستم به طور همزمان با تلفن همراه کاربران با سیستم عامل‌های (iOS, Android) هماهنگ شده و مکالمات رد و بدل شده میان طرفین را از طریق بلوتوث ارسال می‌کند. این هدفون‌های بی‌سیم تنها قابلیت ترجمه چهره به چهره یا گروهی را نداشته و در زمانی برابر 30 ساعت موسیقی دلخواه کاربران را نیز پخش می‌کند.  کاربران می‌توانند این هدفون‌های بی‌سیم را در گوش خود قرار داده و در اجلاس‌های بین‌المللی یا حتی مسابقات ورزشی شرکت کرده و با خیالی آسوده از مکالمات افراد دیگر با زبان‌های بیگانه لذت ببرند. باتری این سیستم ضدآب و منعطف، در صورت شارژ کامل 10 ساعت عمر مفید داشته و در صورت اتصال به کیف شارژ در هنگام حرکت تا 20 ساعت شارژ می‌شود. پیش‌بینی شده است ایربادهای مترجم Mymanu تا ماه فوریه 2020 به بازارهای جهانی عرضه شود.

آدرس مطلب http://www.iran-newspaper.com/newspaper/page/7176/6/523758/2
ارسال دیدگاه
  • ضمن تشکر از بیان دیدگاه خود به اطلاع شما رسانده می شود که دیدگاه شما پس از تایید نویسنده این مطلب منتشر خواهد شد.
  • دیدگاه ها ویرایش نمی شوند.
  • از ایمیل شما فقط جهت تشخیص هویت استفاده خواهد شد.
  • دیدگاه های تبلیغاتی ، اسپم و مغایر عرف تایید نمی شوند.
captcha
انتخاب نشریه
جستجو بر اساس تاریخ
ویژه نامه
ایران عصر