شبنم نعمت‌زاده در دادگاه:

پدرم مدیر خوبی بود اما پدر خوبی نه
چهارمین جلسه رسیدگی به اتهامات شبنم نعمت‌زاده دختر وزیر سابق صنعت، معدن و تجارت، دیروز در شعبه سوم دادگاه ویژه رسیدگی به جرایم اخلالگران و مفسدان اقتصادی به ریاست قاضی مسعودی‌مقام در مجتمع قضایی امام خمینی (ره) برگزار شد.
به گزارش  ایرنا، شبنم نعمت‎زاده در جلسه دیروز دادگاه گفت: هیچ یک از افرادی را که اینجا هستند، مقصر تشکیل این پرونده نمی‌دانم و علت گزارش‎های غیرواقعی که در اواخر سال ۹۶ و اوایل سال ۹۷ علیه من تهیه شد، آن بود که طی یک نامه محرمانه مطالبی را برای قاضی فرستادم و موارد بسیاری به من نسبت داده شد ولی اتهام به اختلال همچنان پابرجا ماند.  نعمت‎زاده در پاسخ به قاضی گفت: این اتهاماتی که به من نسبت داده‎اند، به بنده منتسب نمی‌شود. چون من ۱۵ تا ۲۰ میلیارد تومان از شرکت توسعه طلب دارم در حالی که لشکری‌پور می‎گوید من بدهکار هستم. بر فرض که من ۲۰ میلیارد تومان برده باشم اما بگویید بقیه آن کجاست. یعنی ۱۸۰ میلیارد تومان نمی‌دانیم کجاست و من از دادگاه می‎خواهم تا آن را مشخص کند. البته مبالغ بسیاری به عنوان جایزه داده شده است. من نمی‎توانستم دارایی لشکری‌پور را ردیابی کنم. چون اموال را به نام همسر یا برادر همسر خود منتقل می‎کرد و دارایی بقیه مدیران‌شان را هم نمی‎توانستم ردیابی کنم. من امروز حتی نمی‌دانم چقدر بدهی دارم. چون بانک‌ها با من نیز همکاری نمی‎کنند.
دختر وزیر سابق صمت گفت: نعمت‌زاده به عنوان پدر خانواده، یک پدر خوبی برای من نبود ولی مدیر خوبی برای مملکت بوده است. در طول سال من پدری نداشتم و تنها بودم ولی من مدیون او هستم. چون او بیش از ۱۰۰ شرکت صنعتی راه‌اندازی کرده است. وی اضافه کرد: ما هفت سال در ماهشهر بودیم که بیابان بود ولی پدرم تلاش کرد و شرکت‌هایی را تأسیس کرد و به نظرم از این مدیران باید استفاده کرد. سرمایه‌گذاران از پدر من مشاوره می‌گیرند اما او برای من پدر خوبی نبود و من تنهای تنها کار می‌کردم. من نه صبح او را می‌دیدیم و نه شب.


آدرس مطلب http://www.iran-newspaper.com/newspaper/page/7187/2/524939/0
ارسال دیدگاه
  • ضمن تشکر از بیان دیدگاه خود به اطلاع شما رسانده می شود که دیدگاه شما پس از تایید نویسنده این مطلب منتشر خواهد شد.
  • دیدگاه ها ویرایش نمی شوند.
  • از ایمیل شما فقط جهت تشخیص هویت استفاده خواهد شد.
  • دیدگاه های تبلیغاتی ، اسپم و مغایر عرف تایید نمی شوند.
captcha
انتخاب نشریه
جستجو بر اساس تاریخ
ویژه نامه
ایران عصر